4x4 forumas
Vaizdinės naujienos
Archyvas 2002 metai
Archyvas 2003-2005 metai
Šiuo metu chate nieko nėra.
Mūsų savaitės veidas

Be abejo, kiekvienas žmogus turėtų turėti gyvenime džiaugsmą, kuris atgaivintų sielą po kartais pilkos kasdienos, nuo iki žemės graibymo  įgrįsusių klientų/viršininkų/pavaldinių bei visokių kitokių gyvenimiškų atsitikimų. Kiekvienas eina iš proto savaip. Vieni stovi įbedę nieko nematantį žvilgsnį į plastiko gabalėlį, vadinamą plūde (mes irgi kartais taip darom), kiti - gainiojasi ir taip retai pasitaikančius žvėris po Lietuvos miškus ir krūmus (pas mus irgi tokių yra), treti šiaip žiūri krepšinį arba pila į dūdą (ka mes - nesiginam - irgi kartais padarom).

Tačiau pagrindinis siekis (malonumas, hobis, pomėgis, aistra, ir t.t.) kuris mus vienyja, yra BEKELĖ (OFFROAD).

Taigi, sveiki atvykę į Kauno visureigių klubo tipo svetainę. Mūsų klubas vienija visus aukščiau aprašytus kartais žiūrėtojus į plūdę, kartais žvėrių vaikytojus, kartais krepšinio ir alaus mėgėjus, kurie visgi yra vienyjami vienos didžiosios meilės razdatkėms , raznoskėms bei visokioms kitokioms geležims, iš kurių ir susidaro padidinto pravažumo transporto priemonės, liaudyje vadinamoms džipais arba jei tiksliau išsireikšt, visureigiais.

Mūsų svetainė nėra skirta tam tikslui, kad parodyt, "šo za tačka maja nova ir šo za kamzelka maja očen krūta", tiesiog šiais technologijų laikais internetas pasidarė bendraviomo priemonė, be kurios jau darosi sunku apsieiti ir visa šita skirta ne tiek kažkam, kiek patiems mums - bendravimui, atsiminimams, galų gale, tarpusavio komunikavimui.

O jei kažkas, pažiūrėjęs, kaip mes gyvename, supras, kad jam irgi kažkodėl darosi įdomi bekelė - mes tik džiaugsimės dar keliais naujais "purvo broliais" ir džiaugsmingai priimsime juos į savo tarpą.

Pagrindinis reikalavimas tam - ne kuo didesnis geležininis bekelės arklys, o SVEIKAS JUMORO JAUSMAS IR GERA NUOTAIKA.

 


 

Mes esame viešoji įstaiga "Kauno visureigių klubas", esame oficialiai registruoti, turime gražų pažymėjimą, išduotą savivaldybėje ir net saskaitą banke. Visos komercinės veiklos rūšys mums yra ne svetimos, tačiau jomis (rūšimis) mes paprastai užsiimame laisvu nuo offroudo laiku.

Klubas vienyja 25 tikruosius narius bei keletą garbės narių, kurie vienaip ar kitaip tą narystę išsikovojo patys to norėdami, nenorėdami ar net nelabai apie tai nutuokdami. Tapti klubo nariu galima, gavus trijų tikrųjų narių rekomendacijas. Susirinkimo metu įvyksta slaptas balsavimas, ko pasekoje naujas narys juo tampa arba ne.

Klubo nariai vienaip ar kitaip moka nario mokesčius, kurie yra naudojami klubo atributikai gaminti, šiam puslapiui palaikyti ir dar kartais gimtadieniams švęsti.

Klubas oficialios būstinės kaip ir neturi (išskyrus registracijos adresą), savaitgaliais ryte renkamės Muravos Statoil Kaune, savaitės viduryje - trečiadienį vyskta klubo susirinkimai, kuriuose vėl eilinį kartą kalbam apie įvairius geležis, priekinius bei galinius tiltus, viršutinius bei apatinius salnykus, alsuoklius, kvėpuoklius bei visokius kitokius offroudinius pričindalus.

Susirinkimai paprastai (šiuo metu) vyksta Jonavos gatvėje esančiame Sporto bare nuo 17 iki 19 val kiekvieną trečiadienį.

Kas nori sužinot apie mus daugiau - maloniai kviečiame.

2007.01.11

BC SR 3

Naujienos
Čia galite užsiregistruoti mūsų naujienlaiškiui:
 
© 2006. Kauno visureigių klubas.
Visas teises saugome patys.