4x4 forumas
Vaizdinės naujienos
Archyvas 2002 metai
Archyvas 2003-2005 metai
Šiuo metu chate nieko nėra.
Mūsų savaitės veidas

Pobieda Night Trophy 2004

Ko gero, stambiausias mūsų klubo organizuojamas renginys yra POBIEDA NIGHT TROPHY. Tai naktiniai sukarinti bekelės manevrai, apjungiantys savyje karinio žaidimo bei bekelės varžybų elementus.

 

 PNT manevrai buvo sugalvoti kaip alternatyva GILIOJO OFFROUDO varžyboms. Tai nebuvo kokia nors priešprieša, tačiau tuo metu Lietuvoje buvo nebelikę (mūsų manymu) bekelės renginių su sveiko jumoro bei geros nuotaikos pakraipa, ko pasekoje ir atsirado karinis geros naktinės nuotaikos renginys POBIEDA NIGHT TROPHY.

Renginys paprastai vyksta naktį iį gegužės 9 dinos į gegužės 10 d. (arba kaip gaunasi pagal kalendorių). 2004 metais PNT manevruose dalyvavo apie 40 ekipažų ir apie 200 žmonių.

 

Pobieda Night Trophy 2005

Renginyje dalyvavo 26 ekipažai ir 256 žmonės (kartu su teisėjais bei aptarnaujančiu personalu). Nors buvo planuotas nesunkus pramoginio tipo renginys, praėję lietūs padarė savo. Jau beveik pačioje nakties pradžioje pravažiavimo keliai tarp spec. ruožų išsimalė ir virto sunkiai įveikiamais SR. Nors patys deklaravome "negilų ir nesportinį važiavimą", gavosi beveik visiškai priešingai (dėl ko visų bekelės brolių nuoširdžiai ir sąžiningai atsiprašome).

Renginys tradiciškai vyko Ruklos kariniame poligone, nauja buvo tai, kad vienoje rungčių ekipažams reikėjo beviek tikrai beveik tikrais ginklais kovoti prieš beveik realų priešą, kurio vaidmenyje gan sėkmingai kovėsi vienas Lietuvos straikbolo klubų. 

 

SST ZATYSČIAI 2005 (Snieginių Signatarų Trialas)

Pirmą kartą organziuotas 2005 metais - lengvo tipo klubinis renginys Zatysčių Nacionaliniame Karjere. Renginio esmė - gilus offruodas sniego pusnyse. Varžybose buvo du etapai - gilus sniegas karjero grioviuose bei nedidelė orientacija uždaroje karjero srityje. Dalyvių netikėtai atsitiko gan daug (visgi klubo vidaus renginys), buvo daug sniego, nemažai nusukusių kardanus/pusašius, buvo centralizuota košė (kuri visiškai pridegė), bei buvo daug prizų (kuriuos beveik visus kažkodėl išsivežė Turbo Vėžliai). 

2007.01.11

BC SR 3

Naujienos
Čia galite užsiregistruoti mūsų naujienlaiškiui:
 
© 2006. Kauno visureigių klubas.
Visas teises saugome patys.